вівторок, 23 лютого 2016 р.

Досвід роботи у школі



Відомо, що творчість допомагає становленню особистості, а художня творчість у цьому відношенні посідає особливе місце, бо здатність творити закладена від народження майже в кожній дитині. Адже малювати в дитинстві вміють усі, але більшість людей з роками втрачає свій дар.
Я веду уроки малювання в 5-7 класах. Також веду гурток образотворчого мистецтва «Юні художники».  Учні школи та члени гуртка беруть участь у виставках, котрі проходять у школі, районі або області. Проводяться екскурсії, бесіди, вивчається мистецтво відомих художників.

Художньо-естетичне виховання учнів у школі



Художньо-естетичне виховання учнів у школі

Нині виникає чимало прогнозів щодо особливостей майбутньої системи освіти та виховання. Висувається смілива гіпотеза, що у світогляді естетичного універсалізму людство здобуде загальнокультурну парадигму освіти майбутнього. Серед різноманітних засобів впливу на дітей і молодь чи не найвищий виховний потенціал належить мистецтву з притаманними йому можливостями формувати свідомість і підсвідомість, інтелектуальну, емоційно-чуттєву та вольову сфери, моральне і навіть фізичне здоров'я людини. Мистецтво -- це своєрідний камертон цивілізації, універсальний спосіб мислення, здатний формувати не просто людину розумну, а людину духовну. Видатний педагог-гуманіст В.Сухомлинський у поняття формування духовного світу школярів укладав розвиток і задоволення моральних, інтелектуальних і естетичних запитів та інтересів у процесі активної діяльності. Проте у вітчизняній школі пріоритет надається глибоким знанням і різнобічним умінням, водночас відчувається гострий дефіцит загальнолюдський духовних цінностей, гуманітарної та естетичної культури.

Роль школи у соціалізації людини



Роль школи та однолітків у соціалізації людини
Корисно пригадати
Якою є ваша поведінка у школі та в колі друзів? Чому вона саме така? Чи відрізня­ється вона від поведінки в сім'ї і як саме?
Сім’я — не єдиний чинник, що впливає на те, ким ми є. Надзвичайно важливу роль у становленні й розвиткові соціальної практики має школа. Ми відчиняємо двері у неповторний світ спілкування, досягнувши шестирічного віку. Ми поринаємо у потік інформації, нових знань, спостережень. Саме зі школою згодом ми пов’язуватимемо становлення себе як особистості.
У школі нас навчають вчитися, самостійно оволодівати знаннями і засто­совувати їх на практиці.
Розвивальна функція школи формує вміння спілкуватися, приймати рішення, критично мислити.

Тиждень мистецтв



                                                      Заходи
до Тижня мистецтв
по Радушненській ЗОШ